Pracovník/ pracovnice pobočky

  • Kladno

Pracovní místo ( Pracovník/ pracovnice pobočky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání s maturitou
- znalost práce na PC
- komunikativnost
- profesionální a příjemné vystupování
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost

Náplň práce:
provádění kalkulací a zpracovávání cenových nabídek dle požadavků zákazníka, návrhy technického řešení oken na základě poptávky (zadávání požadovaných komodit do programu), jednání se zákazníky, uzavírání obchodních smluv.
Zajištění chodu pobočky, telefonická a elektronická komunikace se zákazníky a centrálou společnosti, běžná administrativní činnost.

Pracovní doba: Po - Pá 8:00 - 16:30 hod.

Podmínkou je absolvování vstupního 14 denního školení v sídle společnosti.

K výběrovému řízení budou pozváni vybraní uchazeči.
Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište KLADNO.

Nabízíme práci ve stabilní společnosti s více jak 20 letou praxí.
Příspěvek na stravování.
- ŘP sk. B
- logické a technické myšlení
- komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- dobrý zdravotní stav

- zastupování obchodních pracovníků na všech pobočkách společnosti po celém území ČR
- telefonický a osobní kontakt se zákazníkem
- zpracování cenových nabídek
- sepisování smluv a další

Životopisy zasílejte na výše uvedený email. Do předmětu e-mailu napište: ZASTUPUJÍCÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE POBOČEK - Kladno. Podmínkou je absolvování vstupního třítýdenního školení v sídle firmy v Dubňanech. K VŘ budou pozváni vybraní uchazeči.
Volné místo pracovník/ pracovnice pobočky pro lokalitu Kladno.