operátor/specialista výroby

  • Bitozeves

Pracovní místo ( operátor/specialista výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle, JIžní 1079, Bítozeves
Základní informace o firmě:
Zabýváme se zušlechťováním oceli
Do našich malých výrobních týmů hledáme operátory a specialisty výroby
Náplň práce:
Nejedná se o pásovou výrobu, zaměstnanci mají různorodé úkoly - převážně nastavují, obsluhují, a provádějí základní údržbu automatizované linky (manipulace s materiálem, obsluha výrobní technologie, práce s výrobními daty),
Požadujeme:
Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, ochotu pracovat ve třísměnném provozu.
Praxe ve výrobním závodě výhodou.
Zaškolení samozřejmostí (VZV, jeřáby).
Nabízíme:
Stabilní zaměstnání v menší nadnárodní společnosti.
Profesní růst v rámci výrobního týmu.
Zájemci posílejte životopisy na email: nabor@neturen-czech.com, možno donést o osobně nebo volat na tel.: 415 240 310.
Stravenky, příspěvek na dojíždění, dovolená navíc, placené volno navíc dle délky zaměstnání, systém bonusů za docházku a výkon, bonusový příplatek za případný přesčas o víkendu, pololetní bonusy, malé pracovní týmy, zvýhodněné stravování na pracovišti, firemní akce
Volné místo operátor/specialista výroby pro lokalitu Bitozeves.