TISKOVÝ/-Á MLUVČÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( TISKOVÝ/-Á MLUVČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na neurčito, nástup dle dohody
- Náplň práce: komplexní zajišťování informačních, publicistických a tiskových vztahů k veřejnosti a hromadným sdělovacím prostředkům, aktivní podíl na tvorbě komunikační strategie, PR úřadu, marketingu a propagace města a její naplňování prostřednictvím všech komunikačních nástrojů města (tiskové zprávy, tiskové konference, web, sociální sítě, zpravodaj Radnice), spolupráce s vedením města a s odbory magistrátu na komunikaci aktuálních témat
a výstupů z jednání orgánů města
- platové zařazení: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění
je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, základní orientace v oblasti veřejné správy, znalost místní problematiky, uvítáme praxi z oblasti komunikace s médii, zvládání stresových situací, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, znalost pravopisu, samostatná tvorba textů, schopnost přirozeného vyjadřování a vystupování před kamerou či mikrofonem, uživatelská znalost PC (MS Office, internet
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace, propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, pružnou pracovní dobu, čtyři dny placeného zdravotního volna, pět týdnů dovolené, zajímavý program benefitů (možnost stravování/stravenky, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance), příj