ELEKTROÚDRŽBÁŘ/-KA, PRACOVNÍK/-CE TECHNICKÉHO DISPEČINKU

  • Jičín

Pracovní místo ( ELEKTROÚDRŽBÁŘ/-KA, PRACOVNÍK/-CE TECHNICKÉHO DISPEČINKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oblastní nemocnice Jičín a.s. přijme
Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte na personální oddělení Oblastní nemocnice Jičín a.s., se sídlem Bolzanova 512, 506 01 Jičín nebo na email personal@nemjc.cz, popř. volejte na tel. č. 493 582 329 do 25. 5. 2019.

Nabízíme:
- adekvátní pracovní a platové podmínky,
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
- týden dovolené navíc,
- benefity v hodnotě 2.000,-/rok na sport, kulturu, knihy apod.,
- výhodné benefitní tarify mobilního operátora pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky,
- podporu vzdělávání,
- dotované stravování,
- příspěvek na důchodové nebo životní pojištění až 600,- Kč/měs.

Požadujeme:
- platné osvědčení z vyhlášky č. 50/1978 Sb. (§6),
- vyučení v oboru elektro, případně středoškolské vzdělání elektro,
- praxe min. 5 let,
- dobré komunikační schopnosti,
- schopnost samostatné práce i práce v týmu,
- zodpovědnost, časová flexibilita,
- základní znalost práce na PC (Windows, MS Office),
- zdravotní způsobilost.

Výhodou:
- základní znalosti se systémem měření a regulace pro řízení technologií budov,
- řidičský průkaz sk. B.
Volné místo elektroúdržbář/-ka, pracovník/-ce technického dispečinku pro lokalitu Jičín.