Strážníci městské policie

  • Cheb

Pracovní místo ( Strážníci městské policie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Druh práce: strážníci městské policie
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Termín nástupu: 01.05.2019 nebo dle dohody
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou (po úspěšném složení zkoušek).

Požadavky: dle § 4, zákona ČNR č. 553/1991 Sb. může být strážníkem občan České republiky, který:
- je bezúhonný
- je spolehlivý
- je starší 18 let
- je zdravotně způsobilý
- dosáhl středního vzdělání s maturitní zkouškou.

Dále požadujeme:
- orientace v zákonu ČNR č. 553/1991 Sb.
- orientace v zákonu o obcích č.128/2000 Sb.
- řidičský průkaz skupiny B
- fyzické předpoklady
- základní znalost práce na PC
- základní znalost NJ nebo AJ.

Nabízíme:
- náborový příspěvek ve výši 70.000,- Kč
- možnost získání služebního bytu po dobu trvání pracovního poměru u MP Cheb
- zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvky ze sociálního fondu na kulturní a sportovní akce, příspěvek na dovolenou, příspěvek na dopravu do zaměstnání aj.)
- bezplatné výstrojní náležitosti
- možnost bezplatného využívání posilovny MP.

Platové náležitosti:
- do doby složení zkoušky na MVČR zařazení v 5. platové třídě, po úspěšném vykonání zkoušky a získání odborné způsobilosti zařazení do 7. platové třídy
- rizikový příplatek 7.500,- Kč/měsíc
- osobní příplatek 1.000,- až 5.000,- Kč/měsíc dle dosažených pracovních výsledků
- příplatek za směnnost 500,- Kč/měsíc
- příplatek za práci o víkendu a ve svátek
- příplatek za práci v noci
- příplatek za práci přesčas.

Výčet dokladů, které je nutné předložit:
- vyplněnou žádost o přijetí do pracovního poměru (tis