Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Na Luhách č.p. 3420/12, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání v oboru, nebo minimálně tří letou praxi
- zaučení absolventa samozřejmostí
- bezpodmínečná znalost německého, nebo anglického jazyka slovem i písmem na dobré komunikativní
úrovni
- ruský jazyk společně s německým, nebo anglickým jazykem výhodou, není podmínkou
- po zaučení vyžadujeme samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost,
- nutná odolnost vůči stresu
- orientace v mapě Evropy
- znalost dopravní problematiky, vytěžování vozidel
- schopnost teamové práce (open space - splečný kancelářský prostor sdílený s 7-9 kolegy)
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- trestní bezúhonnost
Náplň práce:
- spolupracovat a komunikovat s ostatními dispečery v rámci vytěžování vozidel po EU
- komunikovat s řidiči, plánovat přeprav, zadávat přepravní dispozice řidičům
- komunikovat se zákazníky, s nakládkami, s vykládkami převážně v německé, nebo aglickém jazyce
- písemně a telefonicky komunikovat s dopravci
- zpracovávat a zadávat objednávky, převážně v německém jazyce do spedičního systému
Nabízíme
- nástupní mzda od 22000 Kč do 28000 Kč hrubého, dle vzdělání, praxe v oboru a jazykové znalosti
- po zkušební době individuální mzdové podmínky
- služební telefon, firemní tarify mobilního operátora pro soukromé účely, stravenky, teplé a
studené nápoje
Kontakt:
- na e-mail.
Volné místo dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Ústí nad Labem.