Referent zahraničního obchodu

  • Čáslav

Pracovní místo ( Referent zahraničního obchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce a požadavky: udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí v zahraničí, příjem a zpracování objednávek od zákazníků, fakturace, vyřizování celních dokladů, odesílání intrastatu, kompletace dodávek.
Požadujeme: aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem), komunikativnost a loajalitu, příjemné vystupování, podnikatelské myšlení, obchodní schopnosti, uživatelskou znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, pečlivost.
Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, perspektivní práci na HPP, dobré finanční ohodnocení, přátelské pracovní prostředí, podporu celého týmu, důkladné zaškolení.
V případě zájmu pište na uvedený email.
Volné místo referent zahraničního obchodu pro lokalitu Čáslav.