Technický pracovník a referent majetkové správy

  • Karviná

Pracovní místo ( Technický pracovník a referent majetkové správy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň činnosti: zajišťování správy majetku spočívající v zajišťování řádného technického stavu vybraných technických zařízení, údržby a organizace provádění oprav svěřených zařízení, budov a jiných rozsáhlých majetkových souborů včetně zajišťování administrativních úkonů s touto činností souvisejících
Platová třída: 9 (platový tarif od 18.230 – do 27.420 Kč podle délky započitatelné praxe)
Místo výkonu práce: Karviná
Délka pracovního poměru: doba neurčitá
Předpokládaný nástup: 01.06.2019 nebo dle dohody
Požadavky:
-vzdělání technického směru,
-ovládání MS Windows na úrovni ECDL,
-řízení tzv. referentského vozidla (řidičský průkaz skupiny B), aktivní řidič.

Výhodou:
-praxe v oblasti správy a údržby bytového fondu (nemovitostí),
-orientace v oblasti stavebních předpisů a ve stavebně technické dokumentaci,
-praxe v oblasti samosprávných činností,
-osvědčení či certifikát ECDL (European Computer Driving Licence).
Lhůta pro podání přihlášky:do 08. března 2019
Co musí písemná přihláška obsahovat a jaké doklady je třeba přiložit naleznete zde: https://www.karvina.cz/magistrat/uredni-deska?category=10&submit=Filtrovat
Volné místo technický pracovník a referent majetkové správy pro lokalitu Karviná.