Asistent nákupního oddělení

  • Karviná

Pracovní místo ( Asistent nákupního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví Vás obchod, komunikace s lidmi, chcete využít a zdokonalit své znalosti cizích jazyků? U nás jste správně a věříme, že se Vám bude líbit v rodinné atmosféře stabilní firmy, která je na trhu skoro třicet let, je leadrem ve svém oboru a operuje na několika dalších trzích Evropy.

Co od Vás očekáváme?
- spolupráce s produktovými managery
- zadávání nových produktů, odpovědi na požadavky zákazníků
- loajalita, týmová spolupráce

Co k tomu potřebujete?
- minimálně SŠ vzdělání
- aktivní angličtina, jiné cizí jazyky výhodou
- schopnost práce s daty - pečlivost, spolehlivost
- znalost práce s PC, MS Office

A co Vám nabízíme?
Příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, účast na seminářích a školeních, příjemný prac. kolektiv, možnost profesního růstu, 3 sick days + dny dovolené navíc podle odpracovaných let, roční prémie, firemní rekreační objekt, firemní akce (family day, oslavy, výlety, ...) a spousta dalšího v rámci našeho Benefit programu

Líbí se Vám naše nabídka? Chcete se dozvědět více? Neváhejte a pošlete nám Váš životopis. Na výběrové řízení budou pozváni pouze ti uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.
Volné místo asistent nákupního oddělení pro lokalitu Karviná.