E-GAMING COPYWRITER/KA (RODILÝ/Á MLUVČÍ) /E-GAMING NATIVE ENGLISH COPYWRITER

  • Lázně Bělohrad

Pracovní místo ( E-GAMING COPYWRITER/KA (RODILÝ/Á MLUVČÍ) /E-GAMING NATIVE ENGLISH COPYWRITER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme anglického copywritera/ku, rodilého mluvčího, na plný či částečný úvazek, který/á může docházet do naší kanceláře jednou za 1-2 týdny. Dosavadní zkušenosti s copywritingem nebo online marketingem jsou obrovské plus.

Jsme skvělý tým, prací žijeme a neskutečně si ji užíváme. Vydejte se na cestu s námi, rozhodně nebudete litovat.

Požadujeme:
Samostatnost
Spolehlivost
Dodržování termínů
Týmového ducha
Znalost češtiny na vysoké úrovni (písmem)
Znalost angličtiny na vysoké úrovni (písmem, rodilý mluvčí výhodou)
Předchozí zkušenosti s redaktorskou prací výhodou

Nabízíme:
Jistotu dlouhodobého zaměstnání
Zajímavou práci
Profesní růst
Možnost seberealizace
Zajímavé platové ohodnocení
Skvělý kolektiv
Možnost práce z domova
Nabízíme příspěvky na oběd, teambuildingové akce, školení možnost ubytování a další.
Možno pro zdravé i OZP.

Těšíme se na dlouhodobou spolupráci!
We are looking for a native English copywriter for full time/part time position, who can came to our office once a week or two. Experience with copywriting or online marketing is a big plus.

We are a great team; we live for work and enjoy it so much. Embark on a
journey with us, you will certainly not regret it.

Requirements:
Independence
Reliability
Compliance with deadlines
Team spirit
High level knowledge of English (written, native speaker is an advantage)