TERÉNNÍ PRACOVNÍK/ -ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Most

Pracovní místo ( TERÉNNÍ PRACOVNÍK/ -ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- vzdělání splňující podmínky dle zákona 1085/2006 Sb. na pozici pracovníka v sociálních službách, podmínkou je absolvonaný kurz Pracovník v sociálních službách, komunikační dovednosti, umění jednat v krizových situacích, rozhodnost, schopnost týmové práce, empatie, spolehlivost, zodpovědnost…
Výhodou je praxe v oboru sociální práce, výcvik v krizové intervenci, znalost sociální sítě, znalost z oboru adiktologie a orientace v drogové problematice
NÁPLŇ PRÁCE:
- poskytování služeb klientům (uživatelům drog) v oblasti drog a drogových závislostí v terénu, spolupráce s návaznými službami, administrativní úkony, spojené s poskytováním služby, spolupráce na rozvoji služby, podílení se na tvorbě metodik apod.
Pracovní úvazek: v případě zajištění potřebných finančních prostředků může být PS prodloužena.
Zaměstnanecké výhody: práce ve stabilní neziskové organizaci, práce v příjemném pracovním kolektivu, bezplatná účast na supervizích a pořádaných vzdělávacích kurzech, 6 týdnů dovolené
HLÁSIT SE: Acs Lenka Ing., tel.: 725457260, volat v pracovní dny od 9:00 do 16:00 hod., e-mail: vedouci.atk@mostknadeji.cz - zájemci zašlou životopis a MOTIVAČNÍ DOPIS v max. délce 1 normostrany. Zájemcům, kteří zašlou životopis bez motivačního dopisu, nebude poskytnuta zpětná vazba za strany zaměstnavatele. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.
Osobně se můžete dostavit po předchozí telefonické domluvě.
Volné místo terénní pracovník/ -ice v sociálních službách pro lokalitu Most.