Konzultant pro implementaci - MES

  • Tábor

Pracovní místo ( Konzultant pro implementaci - MES ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
- znalost prostředí .NET výhodou
- zkušenosti s vývojem v C# výhodou
- znalost SQL a databázových systémů výhodou
- znalost MES systémů (výrobní informační systém) výhodou
- znalost technologií COM+ / DCOM výhodou
- zkušenosti s používáním SDK třetích stran výhodou
- zkušenosti z oblasti plánování výroby výhodou
- aktivní znalost AJ
- řidičský průkaz skupiny B
- ochota cestovat do zahraničí
- vysoké pracovní nasazení
Náplň práce
- analýzy podnikových procesů zákazníků
- nastavování systému dle potřeb zákazníků
- návrh programových úprav nadstavbových aplikací MES
- vývoj nadstavbových aplikací
- konzultace u zákazníků
- školení uživatelů
- podpora při spuštění systému

- nástupní plat dle zkušeností, vzdělání a praxe 25 - 48 000 Kč, měsíční odměny, zajímavou tvůrčí práci v dobrém a soudržném kolektivu, dlouhodobou spolupráci, flexibilní pracovní dobu vč. home office, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, Cafeteria Sodexo, pracovní poměr na dobu neurčitou, odpovídající fin. ohodnocení - v závislosti na vzdělání, zkušenostech a praxi.
Kontakt e-mailem.
Volné místo konzultant pro implementaci - mes pro lokalitu Tábor.