Platová/ý účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Platová/ý účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Termín pro podání přihlášek do 15. 2. 2019 (včetně)
Kvalifikační předpoklady a požadavky:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou,
- znalost právních předpisů v oblasti platové agendy,
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook, Internet).
Dále výhodou:
- praxe v oblasti platové agendy,
- praxe ve veřejné správě,
- znalost práce v systému OKbase.
Charakteristika pozice:
Provádí výpočet a zúčtování platu, nemocenského a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům, vypočítává a provádí srážky z platu, zajišťuje agendu daně z příjmu ze závislé činnosti zaměstnanců, pojistného na sociální a zdravotní pojištění.

Bližší informace o druhu práce podá:
p. Soňa Babíková, vedoucí Referátu platová účtárna, tel. č.: 54217 3267.

Celý text výběrového řízení, přehled dokladů potřebných pro zařazení mezi uchazeče o obsazení pozice a způsob předání dokumentů je dostupný na: https://www.brno.cz/no_cache/obcan/volnamistaavyberovarizeni/volna-mista-magistrat/