realitní makléř/ka

  • Brno

Pracovní místo ( realitní makléř/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo si telefonicky domluvit schůzku
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání
příjemné vystupování
prodejní a komunikační dovednosti výhodou
organizační a prezentační schopnosti jsou výhodou
praxe v oblasti péče o klienty a prodeji služeb výhodou

Náplň práce:
poskytování kvalitního a profesionálního poradenství v oblasti realit
plánování a realizace realitní akviziční činnosti
identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty

Nabízíme:
propracovaný systém zaškolení a dalšího vzdělávání
přátelský kolektiv
moderní zázemí společnosti
zajímavé finanční ohodnocení
systém odměňování navázaný na obchodní úspěchy
vysoké odměny, zázemí stabilní a perspektivní společnosti, po 10 letech doživotní renta, práce v dynamickém kolektivu, cestování po celém světě, vzdělání a osobní rozvoj, kariérní růst
Volné místo realitní makléř/ka pro lokalitu Brno.