Realitní makléři

  • Kyjov

Pracovní místo ( Realitní makléři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Kyjov - pronájem kanceláře je v jednání. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, příjemné vystupování, prodejní a komunikační dovednosti výhodou, organizační a prezentační schopnosti jsou výhodou, praxe v oblasti péče o klienty a prodeji služeb výhodou.
Náplň práce: poskytování kvalitního a profesionálního poradenství v oblasti realit, plánování a realizace realitní akviziční činnosti, identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení, budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty.
Nabízíme: propracovaný systém zaškolení a dalšího vzdělávání, přátelský kolektiv, moderní zázemí společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, systém odměňování navázaný na obchodní úspěchy. Vysoké odměny, zázemí stabilní a perspektivní společnosti, po 10 letech doživotní renta, práce v dynamickém kolektivu, cestování po celém světě, vzdělání a osobní rozvoj, kariérní růst. Kontakt na mail: tomas.dudek@bcas.cz
Volné místo realitní makléři pro lokalitu Kyjov.