zapisovatel/ka

  • Hodonín

Pracovní místo ( zapisovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Velkomoravská 2269/4, 695 01 Hodonín.
Požadavky na uchazeče: středoškolské vzdělání s maturitou, trestní a morální bezúhonnost, aktivní znalost MS Office 2007, 2010, psaní všemi deseti, schopnost komunikace s lidmi, schopnost vysokého pracovního nasazení, znalost práce na PC, státní zkouška ze psaní na stroji nebo klávesnici výhodou.
Náplň práce zapisovatele/zapisovatelky: provádění administrativních úkonů souvisejících se zabezpečováním přípravy a průběhu soudního řízení. Předvolávání účastníků k jednání, vyhotovování protokolů z jednání, vyhotovování rozhodnutí a administrativní vyřizování porozsudkové agendy.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.
Platové zařazení: platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a nařízením vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platová třída 7 a stupeň dle započitatelné praxe).
Termín k přihlášení: do 20. února 2019 včetně
Termín nástupu: březen - duben 2019.
Zájemci doručí osobně, poštou či elektronicky k rukám Ing. Lady Pokorníkové, ředitelce správy soudu: strukturovaný profesní životopis, motivační dopis, souhlas se zpracováním osobních údajů (viz příloha), kopii dokladu o dosaženém požadovaném vzdělání.
Kontaktní údaje: Okresní soud v Hodoníně, Ing. Lada Pokorníková, Velkomoravská 4, 695 46 Hodonín, tel. 518 307 227, e-mail: lpokornikova@osoud.hod.justice.cz
Další informace o průběhu výběrového řízení: vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru a t