MANIPULANT VZV/OBSLUHA LAKOVACÍ LINKY

  • Liberec

Pracovní místo ( MANIPULANT VZV/OBSLUHA LAKOVACÍ LINKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Zásobování lakovací linky
- Navážení dílů pro potřeby lakovací linky
- Výpomoc operátorům při navěšování a svěšování dílů
- Případná administrativa na PC
Požadujeme:
- Praxe v automotive výhodou
- Zkušenosti na VZV podmínkou!
- Průkaz na VZV zajistíme
- Schopnost týmové práce a zodpovědný přístup
- Časovou flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu
- Práci s PC
- Manuální zručnost a praxe na obdobné pozici výhodou
Nabízíme:
- Práci na HPP s možností na dobu neurčitou
- Kompletní zajištění a podporu
- Silné zázemí ve stále se rozvíjející české společnosti s výrobními prostory v Liberci
- Práci ve stabilním mladém kolektivu
- Pracovní oblečení
- Stravenky v hodnotě 100 Kč za každou odpracovanou směnu
Zajímavé finanční ohodnocení a další benefity
Další zaměstnanecké výhody: stabilní zaměstnání, možnost karierního růstu, odměna za pracovní výročí, odměna za nulovou absenci, sick days, vitamínové balíčky, stabilizační bonus, pracovní oblečení, příplatky za odpolední a noční směnu, příspěvek na životní/penzijní pojištění
Pro bližší informace či zasílání životopisů kontaktujte e-mailem paní Bočkovou, případně se hlaste osobně v době 8.00-14.00 hod.
Volné místo manipulant vzv/obsluha lakovací linky pro lokalitu Liberec.