Prodavač / prodavačka

  • Kladno

Pracovní místo ( Prodavač / prodavačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
SOU / SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, výpis z rejstříku trestů.
Pracovní náplň:
starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů.
Nabízíme:
HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení (tarif+odměna+prémie), další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace, prémie, stravenky.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na výše uvedený e-mail.
Volné místo prodavač / prodavačka pro lokalitu Kladno.