ČÍŠNÍK, SERVÍRKA

  • Petrovice u Sušice

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK, SERVÍRKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Vojetice č.p. 9, Petrovice u Sušice, 342 01 Sušice 1
Kontaktní osoba: Štěpán Ruda tel. 739204753,
e-mail: stepanruda@atlas.cz
Způsob prvního kontaktu: telefonicky od 9 do 21 hodin
Požadavky:Jsme rodinná hospůdka na Šumavě, pracujeme s vlastními surovinami jak z naší zahrady tak z vlastního chovu.
Do našeho mladého týmu hledáme nového parťáka na pozici číšník/servírka.
Očekáváme pozitivní ladění a úsměv na tváři, výborné komunikační schopnosti s orientací na zákazníka.
Nabízíme stálou práci a férový přístup.
Pracovní doba: 4 dny v týdnu
Zaměstnanecké výhody: Příplatky na dopravu, hradíme až polovinu nákladů na ubytování, zdarma personální strava
Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Petrovice u Sušice.