Specialisté v oblasti sociální práce

  • Znojmo

Pracovní místo ( Specialisté v oblasti sociální práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
individuální poradenství a terapie v oblasti závislostí
síťování služeb v místě působení (Znojmo a okolí)
propagace a rozvoj služby
Požadujeme:
VŠ vzdělání humanitního zaměření (psychologie, sociální práce, sociální pedagogika apod.),
alespoň započatý psychoterapeutický výcvik
orientace v adiktologické problematice je výhodou
samostatnost a zodpovědnost ve vedení klientů
respekt vůči hodnotám, ve kterých je ukotvena práce Společnosti Podané ruce, o.p.s.
Výhody:
možná flexibilita v plánování pracovní doby
možnost supervizí s teamem Terapeutického centra
vzdělávání v oboru
Nabízíme:
místo výkonu práce ve Znojmě
smlouvu na dobu určitou s perspektivou doby neurčité
zodpovědnou a samostatnou práci
zázemí zavedené neziskové organizace
zaškolení
odpovídající finanční ohodnocení v rámci 12. platové třídy dle nařízení vlády č. 304/2014
týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)

Podrobné informace o našem centru získáte na: http://terapiejmk.podaneruce.cz
VŘ do 21.2.2019
Volné místo specialisté v oblasti sociální práce pro lokalitu Znojmo.