VEDOUCÍ CUKRÁRNY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ CUKRÁRNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku, nástup možný ihned
- Náplň práce: zajištění chodu cukrářské výrobny po provozní a administrativní stránce, vedení týmu cca 20 zaměstnanců, vývoj a testování nových surovin a výrobků, zaměření na potraviny nového druhu a zdravé potraviny
- Požadujeme: SŠ s maturitou, zkušenosti s praxí v potravinářství alespoň 2 roky, výhodou praxe s vedením lidí, vedoucí a organizační schopnosti, samostatnost, nadšení a dobrou náladu, pokročilá znalost práce s PC, znalost systému Kaizen a 5S výhodou, zájem o zdravou stravu (vegan, raw, paleo), zkušenosti s vývojem zdravých výrobků výhodou
- Nabízíme: firemní výrobky zdarma nebo za zvýhodněné ceny, příspěvek na stravování nebo stravenky, firemní školení, mobilní telefon
- V případě zájmu zasílejte svůj životopis na adresu: sekretariat@hradeckapekarna.cz
Volné místo vedoucí cukrárny pro lokalitu Hradec Králové.