Skladoví manipulanti

  • Březnice

Pracovní místo ( Skladoví manipulanti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: skladoví manipulanti
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou)
- komunikativní, reprezentativní vystupování a projev
- průkaz na VZV - není podmínkou, ale musí být praxe na VZV
- znalost stavebních materiálů - výhodou
- ŘP skupiny B
Nabízíme:
- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí i kolektiv
- atraktivní finanční ohodnocení
- možnost profesního růstu
- zaměstnanecké benefity + školení, 100 Kč stravenky/1 den, 25 dní dovolená
Penzijní připojištění, stravenky, školení, vzdělávání aj.
Nástup možný ihned. Mzda: 18 000,- až 22 000,- Kč
Kontakt:Málek Roman, tel.: 603 567 061, e-mail: roman.malek@pro-doma.cz
Místo výkonu práce:PRO-DOMA,SE Březnice, Sadová č.p. 517, Březnice
Volné místo skladoví manipulanti pro lokalitu Březnice.