REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, ZÁSTUPKYNĚ LAKŮ NA DŘEVO

  • Opava

Pracovní místo ( REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, ZÁSTUPKYNĚ LAKŮ NA DŘEVO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

* KO: Makovská Denisa, životopisy zasílejte na e-mail: makovska@sayerlack.cz. Nechodit na pracoviště, zaměstnavatel se zde nenachází, zkontaktování přes e-mail.
Požadujeme: Minimálně SŠ vzdělaný s maturitou výhodou VŠ chemického nebo dřevozpracujícího směru. S nadprůměrnými komunikačními schopnostmi. Práce na PC na uživatelské úrovni je samozřejmostí. Technické myšlení a obchodní dovednostmi získané díky předchozí praxi. Úspěšný, samostatný, schopný řešit problémy. S řidičským průkazem skupiny B, aktivní řidič. Trestně bezúhonný. Výhodou: praxi v oblasti nátěrových hmot, chemickém průmyslu či znalost sortimentu pro dřevovýrobu, zkušenost na podobné pozici.
Náplň práce: vlastní prodejní aktivity a vyhledávání obchodních příležitostí u potenciálních i stávajících zákazníků, jejich technická podpora a kompletní servis v příslušném regionu. Odpovědnost za výsledky obchodní činnosti. Zpracovávání nabídek, samostatné vedení obchodních jednání. Agenda spojená s prodejem našich výrobků a vedením skladu ve svěřené regionální pobočce v Opavě. Spolupráce s vedením společnosti a s kolegy z hlavní pobočky v Hradci Králové.
Co nabízíme: práci na plný úvazek v atmosféře rodinného podniku. Atraktivní platové podmínky dle dosažených výsledků - naši nejúspěšnější kolegové si vydělají až 40 000 Kč (fixní plat + motivační osobní ohodnocení). Zázemí v podobě malého skladu s administrativní částí, které bude Vaší základnou. Auto a mobilní telefon pro osobní potřeby. Volné víkendy a svátky. Důkladné zaškolení a pravidelná školení. Podporu z hlavní pobočky v Hradci Králové.
Nástup co nejdříve.
Vo