PRACOVNÍK/CE PRO PODPORU VÝROBY

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE PRO PODPORU VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme zaměstnance do výroby jemné elektroniky.
Náplň práce: od přípravy dat pro osazovací stroje na PC, přes nastavování a údržbu zařízení firmy, tvorbu přípravků pro výrobu až po montáž vyráběných zařízení. Zaučíme. Nabízíme jednu směnu, smlouvu na dobu neurčitou, čisté prostředí, rozmanitou práci se zajímavými technologiemi.
Požadujeme uživatelskou znalost MS Excel nebo OO Calc.
Nabízíme čisté prostření, jednu směnu, smlouvu na dobu neurčitou, placené přesčasy.
Vhodné i pro absolventy.
Pracovní doba: 6:00 - 14:30 hod.
Své životopisy zasílejte na email: fortova@certuma.cz
Volné místo pracovník/ce pro podporu výroby pro lokalitu Písek.