Správce informačních a komunikačních technologií (systémový administrátor/ka)

  • Brno

Pracovní místo ( Správce informačních a komunikačních technologií (systémový administrátor/ka) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Centrum informatiky, Oddělení systémové a technické podpory, Jihlavská 20, 625 00 Brno, přijme:

Počet volných míst: 2

Požadavky:
• VŠ vzdělání v oboru informačních technologií
• znalost Active directory, group policy, DHCP, DNS
• znalost OS Windows Server, tvorba jednoduchých skriptů v powershellu
• znalost mobilních technologií, OS Android, Airwatch - ( BOYD)
• základní znalost virtuálního prostředí VMware a Horizon
• zavádění nových aplikací do provozu, jejich údržba a správa
• znalost anglického jazyka nutná, komunikace s helpdesk systémy
• schopnost učit se novým věcem a proaktivní myšlení
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• práci v perspektivním kolektivu
• pružnou pracovní dobu
• možnost ubytování pro mimobrněnské uchazeče
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Profesní životopisy zasílejte elektronicky na adresu paní Jany Zemánkové, asistentky náměstka Centra informatiky, e-mail: Zemankova.Jana@fnbrno.cz, tel. 5 3223 2892
Volné místo správce informačních a komunikačních technologií (systémový administrátor/ka) pro lokalitu Brno.