SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o.

Stavební dělník

Odeslat

Pracovní náplň
Výkon práce dle jednotlivých zakázek - celá ČR.
Praxe ve stavebnictví (např. zedník, truhlář, zámečník, obkladač), samostatnost, zodpovědnost, preciznost.
Životopisy s motivačními dopisy zasílat na e-mail: zuzana@spzlin.cz
Volné místo stavební dělník pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Stavební dělník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o.
Ulice: Mostní 5552
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zuzana Procházková
E-mail: zuzana@spzlin.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o.