Chemik - dělník ve výrobě

  • Kolín

Pracovní místo ( Chemik - dělník ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
osobně: PO 08.00 - 09.00
telefonicky: PO - PÁ 08.00 - 14.00
e-mailem zaslat životopis na katerina.burivalova@draslovka.cz, hana.jirouskova@draslovka.cz

Náplň práce:
- obsluha části výrobního zařízení - násypky a pásu pro plnění sudů, pytlů, beden sypkým materiálem, popřípadě plnění tekutého produktu do plastových kanystrů nebo plnění tlakových lahví produktem v plynném stavu (je odvislé dle zařazení na konkrétní pracoviště)
- příprava obalového materiálu
- manuální práce v chemické výrobě

Požadujeme:
- základní nebo SOU vzdělání, obor chemie není podmínkou
- praxe ve výrobní společnosti výhodou
- zodpovědnost, pečlivost
- ochotu učit se novým věcem - vše Vás naučíme
- schopnost pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hod. směny 06-18, 18-06)
- fyzickou zdatnost, výborný zdravotní stav

Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění
- dotované závodní stravování a stravenky
- moderní systém volitelných benefitů na kulturu, sport, zdraví a vzdělání (Cafeteria)
Volné místo chemik - dělník ve výrobě pro lokalitu Kolín.