VÝZKUMNÝ/-Á A VÝVOJOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-CE NA ODDĚLENÍ OCHRANY ROSTLIN

  • Holovousy

Pracovní místo ( VÝZKUMNÝ/-Á A VÝVOJOVÝ/-Á PRACOVNÍK/-CE NA ODDĚLENÍ OCHRANY ROSTLIN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: zmeskal@vsuo.cz, bližší informace na tel.: 739 310 321 Ing. Zmeškal.

Popis pracovního místa:
- výzkum metod ochrany ovoce proti virózám a fytoplazmám,
- organizování předzákladního a základního rozmnožování ovocných dřevin,
- poskytování poradenství, publikace získaných výsledků.

Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské vzdělání, nejlépe obor rostlinolékařství,
- požadovaná praxe 3 roky (delší praxe v oboru výhodou, může být nahrazena právě ukončeným Ph.D. studiem),
- řidičský průkaz skupiny B, dobrá znalost anglického jazyka, dobrá znalost práce na PC,
- dobré organizační schopnosti a schopnost týmové práce, spolehlivost, odpovědnost, aktivní zájem o obor a flexibilitu,
- schopnost publikace výsledků v odborném i vědeckém tisku.

Nabízíme:
- nástup možný ihned,
- možnost pravidelných odměn,
- stálé a perspektivní zaměstnání,
- zajímavou a zodpovědnou práci ve společnosti s bohatou historií,
- firemní benefity (5 dní dovolené nad zákonný rámec, jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování).
Volné místo výzkumný/-á a vývojový/-á pracovník/-ce na oddělení ochrany rostlin pro lokalitu Holovousy.