Skladníci - řidiči VZV

Pracovní místo ( Skladníci - řidiči VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Skandinávská 2, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Pracovní doba: Po-Ne (ranní směna 7:00-15:00 h, odpolední směna 15:00-23:00 h, noční směna 23:00-7:00 h) - nepřetržitý provoz. Náplň práce: manipulace a skladování dle pokynů vedoucího, dodržování platných směrnic a instrukcí organizace, nakládka a vykládka výrobků při převozu do externích skladů (a s tím spojená dokumentace), obsluha externích skladů, zajištění průběžného stahování beden s odpadem z výrobní haly + zásobování strojů prázdnými bednami na výrobní odpad, úklid pracoviště (5S). Požadujeme: NUTNÁ praxe na VZV !!! Nabízíme: dlouhá perspektiva zaměstnání ve firmě, nově vybudobané pracovní prostředí (nový sklad), možnost využití zaměstnaneckých benefitů, pět týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na dojíždění. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo skladníci - řidiči vzv pro lokalitu Aš.