Konstruktér

  • Benešov nad Ploučnicí

Pracovní místo ( Konstruktér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Druh práce: Konstruktér

Místo výkonu práce: Družstevní 261, 407 22, Benešov nad ploučnicí

Náplň práce:
zpracování 3D modelů a detailní výkresové dokumentace strojírenských ocelových
konstrukcí v konstrukčním programu SolidWorks
vývoj, příprava a kontrola projektů
aktivní spolupráce při výrobě v provozu
aktivní spolupráce se zákazníky (i mimo firmu)
řešení konstrukčních a technických detailů
příprava materiálových rozpisek dle výkresové dokumentace
Požadujeme:
min. středoškolské vzdělání ukončené maturitou (strojní průmyslová škola)
znalost programu SolidWorks
řidičský průkaz sk. B
znalost práce na PC
dobrá pracovní morálka
snaha učit se a dále rozvíjet své znalosti
bezúhonost
flexibilita, komunikativnost, kreativita, samostatnost,
organizační schopnosti, systematičnost, pečlivost, zodpovědnost
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
Příloha č. 1 ke směrnici č. 2/2015
Výhodou:
. uchazeči z Děčína a okolí

Kontakt: e-mail rabova@kovo-savcuk.cz, osobně - Benešov nad Ploučnicí, Družstevní 261, 407 22
Volné místo konstruktér pro lokalitu Benešov nad Ploučnicí.