Mistr provozu

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Mistr provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: zkušenosti s vedením menšího teamu lidí, praxe v oblasti nakládání s odpady výhodou, ŘP skupiny B (ŘP skupiny C, E výhodou), vysoké pracovní nasazení, řídící a organizační schopnosti, komunikační dovednosti, znalost dopravní legislativy, znalost práce na PC.
Nabízíme: zodpovědnou práci pro společnost, která má vedoucí postavení na trhu v oblasti odpadového hospodářství, jistotu stabilní firmy, dlouhodobý pracovní poměr možnost dalšího vzdělávání, nástup možný ihned.
Náplň práce: řízení menšího kolektivu, plánování a organizace práce, organizace svozu odpadu v zájmové oblasti provozu, zajišťování provozu kompletního odpadového hospodářství, dodržování všech legislativních záležitostí, kontrola vozového parku a přidělené techniky, komunikace se zákazníky, kontrola záznamů a příprava podkladů k fakturaci.
V případě zájmu pište na uvedený email.
Volné místo mistr provozu pro lokalitu Kutná Hora.