Vedoucí týmu ve výrobě

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Vedoucí týmu ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle 61
Co Vás čeká:
•Zodpovědnost za část výrobního procesu
•Vedení týmu operátorů výroby a seřizovačů
•Technická podpora operátorů ve výrobě
•Řešení běžných provozních problémů
•Spolupráce s dalšími odděleními

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
•Zkušenost na obdobné pozici v mezinárodní výrobní společnosti
•Schopnost koordinovat práci seřizovačů a operátorů a nacházet řešení provozních problémů
•Schopnost předávat informace, zkušenosti a znalosti (zatrénování i další vzdělávání operátorů)
•Ochotu pracovat na směny
•Zájem učit se novým technologiím

Co Vám můžeme nabídnout:
•Zajímavé platové ohodnocení
•Měsíční bonus
•13.plat
•Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
•25 dní dovolené
•Plně dotované stravné
•Příspěvek na dopravu
•Cafeteria
•Další firemní benefity
•Firemní akce
•Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)
kariera@cz.gestamp.com
Volné místo vedoucí týmu ve výrobě pro lokalitu Velemyšleves.