SPECIÁLNÍ PEDAGOG/PEDAGOŽKA - PSYCHOPED/-KA

  • Jičín

Pracovní místo ( SPECIÁLNÍ PEDAGOG/PEDAGOŽKA - PSYCHOPED/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SPECIÁLNÍ PEDAGOG/-PEDAGOŽKA - PSYCHOPED/-KA pracoviště Jičín.
Své životopisy prosím zasílejte na e-mail: a.chudobova@pppjicin.cz.
Pozice speciálního pedagoga-psychopeda - požadujeme akreditovaný magisterský obor zaměřený na speciální pedagogiku. Další požadavky - praxe v oboru speciální pedagogiky - psychopedie (práce v PPP či na speciální škole se zaměřením na děti s mentálním postižením a PAS), samostatnost a flexibilitu, chuť dále se vzdělávat.
Nabízíme - profesní růst ve formě kvalitního vzdělávání, stravenky, sickdays.
Volné místo speciální pedagog/pedagožka - psychoped/-ka pro lokalitu Jičín.