Skladový/á dělník/ce - pekárenská výroba / úklidové práce

  • Velká Hleďsebe

Pracovní místo ( Skladový/á dělník/ce - pekárenská výroba / úklidové práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: pekárna Klimentov, Klimentov 135, Velká Hleďsebe. Pracovní poměr na dobu určitou (7 měsíců) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Vhodné pro zájemce/kyně z okolí Mariánských Lázní a Velké Hleďsebi. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek zkrácený (20-30 hod/týdně). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 h. Náplň práce: údržba moučného hospodářství, převážně úklid (vysávání, otírání atp.), případně drobná údržba (natírání atp.), po zaučení občasný zástup vedoucí skladu (tzn. výdej surovin, etiketování a další). Požadujeme: znalost práce na PC výhodou. Nabízíme: náborový příspěvek 4.000,- Kč, podnikové stravování, dovolená navíc, stravenky. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo skladový/á dělník/ce - pekárenská výroba / úklidové práce pro lokalitu Velká Hleďsebe.