ŘIDIČ SPECIÁLNÍCH VOZIDEL A MECHANIZMŮ - BAGRÁK

  • Most

Pracovní místo ( ŘIDIČ SPECIÁLNÍCH VOZIDEL A MECHANIZMŮ - BAGRÁK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- SOU s výučním listem
- řidičský průkaz sk. C + platné profesní osvědčení + karta do digitálního tachografu
- dopravně psychologické vyšetření
- maximálně 2 trestné body na kartě řidiče
- praxe v řízení nákladních vozidel
- zodpovědnost, flexibilita, samostatnost
- strojní průkaz na kolové rypadlo - nakladače výhodou
- jeřábnický průkaz výhodou
PRACOVNÍ NÁPLŇ
- řízení, obsluha a údržba silničních motorových vozidel, pracovních strojů a mechanismů, včetně speciálních kanalizačních vozidel
NABÍZÍME:
- zázemí silné nadnárodní společnosti
- jistotu a stabilitu velké firmy
- možnost vzdělávání a tréninku
Zaměstnanecké výhody: stravenky, dovolená nad rámec ZP, firemní vzdělávání, příspěvek na životní a penzijní připojištění, preventivní lékařská péče, zdravotní volno, 13. a 14. mzda, sociální benefity v hodnotě 27 000,- Kč/rok
HLÁSIT SE: Machová Dagmar, tel.: 417808396, e-mail: dagmar.machova@scvk.cz, osobně po telefonické domluvě.
Volné místo řidič speciálních vozidel a mechanizmů - bagrák pro lokalitu Most.