Autoklempíř

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Autoklempíř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:Drážďanská č.p. 827/76, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
demontáž a montáž jednotlivých částí motorových vozidel
opravy a úpravy jednotlivých částí karoserie
nanášení základních antikorozních nátěrů
opravy drobných poškození, vyrovnávání a broušení
dodržování optimalizovaných standardů výrobce
zajištění všech postupů v rámci dodržení kvality práce
výstupní kontrola kvality

Požadujeme:
praxe v oboru podmínkou
vysoké pracovní nasazení
pečlivost, důslednost, spolehlivost a loajalitu
časovou dochvilnost a flexibilitu
schopnost pracovat v kolektivu

Nabízíme:
nadstandardní finanční ohodnocení dle vlastní produktivity
možnost dalšího vzdělávání

nejprve je nutné zaslat profesní životopis na adresu Svoboda@smazikkladno.cz

Kontakt: nejprve je nutné zaslat profesní životopis na adresu Svoboda@smazikkladno.cz
Volné místo autoklempíř pro lokalitu Ústí nad Labem.