KONTAKTNÍ A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

  • Liberec

Pracovní místo ( KONTAKTNÍ A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Dům na půl cesty je pobytová sociální služba pro mladé dospělé (tj. od 18 - 26) vycházející z dětských domovů, diagnostických ústavů, popřípadě z výkonu trestu. Náplní práce je přímá práce s uživateli Domu na půl cesty Liberec a noční služby v DPC. Do této spadá; sociálně-terapeutická činnost, pomoc při uplatňování práv uživatele, pomoc při zvyšování sociálních kompetencí a sociální mobility každého jednoho uživatele, pomoc při snaze o uplatnění na trhu práce, zajištění klidu a pořádku v rámci nočních služeb DPC.
Dále pracovníci dohlížejí na dodržování domovního řádu ze strany uživatelů, provádějí krizovou intervenci, základní zdravotní ošetření, doprovod uživatele na úřad, k lékaři, atd. Samozřejmostí pak je i zpracovávání příslušné dokumentace.
Jedná se o dvousměnný provoz; ranní (7:00 - 15:00) a odpolední směna (14:00 - 22:00) a noční služby (22:00 - 6:00). Součástí je též víkendový provoz.
Požadujeme:
- věk min. 21 let
- vzdělání: min. SŠ (výhodou je odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách), vítané VOŠ, VŠ - spec. ped., psych., soc.
- orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách
- schopnost komunikace a práce s lidmi
- samostatnost
- základy práce na PC - Windows, MS Office, internet
- čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
- zázemí dobře profilované organizace v oboru
- zajímavou práci ve stabilním týmu
- supervizi a metodické vedení
- možnost vzdělávání v oboru
Finanční ohodnocení:
- dle platových tabulek (22 040,-- hrubého bez předchozí praxe)
Zájemci zašlou:
- strukturovaný životopis
- moti