Front-end Developer Senior

  • Brno

Pracovní místo ( Front-end Developer Senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud se považuješ za zkušeného vývojáře, pojď s námi vytvářet multiplatformní fintech aplikaci a staň se členem Xamarin týmu! Podle naší osvědčené receptury jsme pro Tebe připravili chutný mix: 60 % Javascriptu + 40 % HTML5 a CSS :-)
Začleníme Tě do týmu, který u nás na Xamarinu (C#/.NET) už nějakou dobu pracuje na multiplatformní aplikaci pro klienty z finančního sektoru s potenciálem na celosvětové rozšíření. V říjnu proběhl první release a teď pracujeme na vývoji dalších funkcionalit.
Čím Tě chceme zaujmout?
-pravidelné navyšování mzdy, víme, že dobré výkony je potřeba ocenit
-Multisport karta a stravenky
-Sick Days a dovolená navíc
-taťkové a mamky vítáni!
-možnost využít home office, pracovat čtyři dny v týdnu nebo třeba i na zkrácený úvazek
-školení podle Tvých potřeb a přání
Co od Tebe očekáváme?
-pokročilou znalost HTML5 a CSS
-znalost Javascript/ECMAscript
-zkušenosti s javascriptovými frameworky jako vue.js, ReactJS, jQuery (výhoda, nikoli podmínka)
-zkušenosti s verzovacím systémem (výhodou Git a GitLab workflow)

Nesplňuješ některý z požadavků? Nevadí, nehledáme supermuže ani superženu - pokud na sobě chceš pracovat, rádi Ti dáme příležitost.

Máme za sebou projekty různých velikostí, vyvíjíme webové a mobilní aplikace na míru, nejen v oblasti finančních služeb.
Buď u toho s námi!
Volné místo front-end developer senior pro lokalitu Brno.