Prodavač IT, tiskáren, PC

Pracovní místo ( Prodavač IT, tiskáren, PC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vyhrazeno pro OZP. Požadujeme znalost IT. Zasílejte životopis na mepapatmepap.cz. Vybraným uchazečům se ozveme. Pracovní doba pondělí - pátek 08,00-16,30 hod.
Volné místo prodavač it, tiskáren, pc pro lokalitu Dvůr Králové nad Labem.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRODAVAČ/KA Pro prodejnu v Nymburce hledáme prodavačku/če. Požadujeme: vyučení a praxi v oboru, pracovitost a poctivost; Nabízíme: stravenky, 25 dní dovolené; Zájemci se mohou hlásit u p. Urbanové 602 170 923 nebo u p. Krejčové tel. 602 107 921, e-mail: ...
JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce Nymburk, Inzerováno včera

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ/HO Pro prodejnu v Záhornici hledáme prodavačku/če - pokladní/ho na zkrácený úvazek. Požadujeme: pracovitost a poctivost; Nabízíme: stravenky, 25 dní dovolené; Zájemci se mohou hlásit u p. Peterčákové tel. 724 092 860 nebo u p. Krejčové tel. 602 ...
JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce Záhornice, Inzerováno včera

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ/HO Pro prodejnu v Nymburce hledáme prodavačku/če - pokladní/ho. Požadujeme: vyučení a praxi v oboru, pracovitost a poctivost; Nabízíme: stravenky, 25 dní dovolené; Zájemci/kyně se mohou hlásit u p. Urbanové 602 170 923 nebo u p. Krejčové tel. 602 ...