Jednota, obchodní družstvo Tábor

Prodavačka, pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
Vyučení nebo praxe v oboru výhodou, stabilní česká firma, peníze vždy v termínu výplaty, práce v sobotu, neděli..
Stravenky, penzijní připojištění, sociální fond, dovolená navíc.
Kontakt e-mailem, telefonicky.
Volné místo prodavačka, pokladní pro lokalitu Jistebnice.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 02. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka, pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Jednota, obchodní družstvo Tábor
Ulice: Náměstí 91
Město: Jistebnice
PSČ: 391 33

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Štěpánka Přívozníková
E-mail: stepanka.privoznikova@jednota-tabor.cz
Telefon: +420 381 406 837

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jednota, obchodní družstvo Tábor