Prodavačka, pokladní

Pracovní místo ( Prodavačka, pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vyučení nebo praxe v oboru výhodou, stabilní česká firma, peníze vždy v termínu výplaty, práce v sobotu, neděli..
Stravenky, penzijní připojištění, sociální fond, dovolená navíc.
Kontakt e-mailem, telefonicky.
Volné místo prodavačka, pokladní pro lokalitu Jistebnice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE vyučení v oboru prodavač výhodou, práce s pokladnou, možnost i jako brigáda Volné místo obsluha čerpací stanice pro lokalitu České Budějovice.
Lenka Weberová České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

strojník na pokládku asfaltových směsí Náplň práce: obsluha finišeru a válce při pokládce asfaltových směsí Požadujeme: - řidičský průkaz sk. C - strojní průkaz na finišer nebo válec - praxe s pokládkou asfaltových směsí - spolehlivost, bezúhonnost KONTAKT: Ing. Šímová Barbora, tel.: ...
ZNAKON, a.s. Sousedovice, Inzerováno před 4 dny

Pracovník(ce) pokladny MĚSTO TÁBOR zastoupené tajemníkem Městského úřadu Tábor vyhlašuje podle § 7 odst. (1) písmeno b) zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících územně samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění výběrové řízení na obsazení pracovního ...
Město Tábor Tábor, Inzerováno před 5 dny