Správce/kyně administračního systému

  • Rosice

Pracovní místo ( Správce/kyně administračního systému ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem

Jsme Labona s.r.o., firma založená 2015. Našim zákazníkům nabízíme produkty přímo jim na míru pro jejich domácnost. Pracujeme na 5 evropských trzích a stále plánujeme se rozvíjet dále.
Co vás čeká u nás?
- Celková správa administračního systému
- Práce na jeho vývoji a zlepšování
- Řešení hlášených problémů
- Vkládání nových produktů dle zadaní od vedení
Co požadujeme?
- Nadšení a základní dovednosti pro plnění administračního systému
- Pokročilejší práci s EXCEL, WORD a programy GNU a jiné
- Schopnost se rychle učit a ochota učit se nové věci
- Zodpovědnost a samostatnost
- Týmový hráč

Co nabízíme?
- Jsme otevřeni všem možnostem spolupráce (např. HPP, DPP a VPP).
Vše na osobní domluvě.
- Pracovní notebook
- Možnosti vzdělávání, certifikátů
- Pracovní místo - Rosice u Brna
Volné místo správce/kyně administračního systému pro lokalitu Rosice.