ÚČETNÍ OBCE

  • Nová Ves

Pracovní místo ( ÚČETNÍ OBCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Obec Nová Ves - obecní úřad
Platové zařazení: 9.platová třída (odměňování podle zákona č. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.)
NÁPLŇ PRÁCE:
- komplexní vedení účetnictví obce
- daňová agenda, vypracování a podávání daňového přiznání
- účtování pokladny
- evidence majetku, závazků a pohledávek obce
- vypracování podkladů pro inventarizaci majetku
- zpracování statistických výkazů
- zajišťování platebního styku s bankou
- komplexní vedení rozpočtu obce a jeho podrobný rozpis, kontrola čerpání podle rozpočtu, vypracování rozpočt. výhledů, rozbory čerpání rozpočtu obce, zapojování prostředků od státních orgánů, dotačních fondů včetně EU, kontrola jejich čerpání a roční vypořádání - finanční řízení organizací zřízených obcí (příspěvkové organizace) a převod finančních prostředků jim stanovených rozpočtem obce
- evidence a kontrola cenin
- realizace veřejnosprávních kontrol
- podklady pro zpracování mezd
POŽADAVKY:
- min. střední vzdělání ekonomického směru s maturitní zkouškou s praxí 2 roky
- znalost výše uvedených agend
- znalost práce na PC- Gordik, Excel, Word
- praxe v oblastech vykonávané činnosti výhodou
- dobré komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu
- znalost zákona o účetnictví, zákona o obcích a rozpočtových pravidlech územních celků, znalost správního řádu
ZÁKONNÉ PŘEDPOKLADY:
- předpoklady podle §4 zákona č. 312/2002 Sb.
Zájemci předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul zájemce
- datum a místo narození
- místo trvalého pobytu zájemce
- přesné označení výběrového řízení
- státní