VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK V OBLASTI ELEKTRONIKY/ELEKTROTECHNIKY

  • Liberec

Pracovní místo ( VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK V OBLASTI ELEKTRONIKY/ELEKTROTECHNIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vývojový pracovník v oblasti elektroniky/elektrotechniky

Práce na vývojových projektech v oboru automotive.

Interiéry, exteriéry, akustika, elektromobilita, datalogger a další.

Náplň práce:
- konstrukce a simulace
- testování a vyhodnocování dat
- spolupráce s ostatními odděleními
- tvorba projektové dokumentace
- tvorba prototypů i částí sériové výroby
- komunikace s dodavateli i zákazníky

Požadavky:
- úplné střední vzdělání elektronického/elektrotechnického směru
- platná Vyhláška 50 výhodou
- komunikativní znalost NJ nebo AJ
- technické a logické myšlení
- zájem o v automobilový, letecký, strojírenský průmysl
- ochotu učit ne novým věcem a stále se na sobě pracovat
- flexibilita

Nabízíme Vám:
- možnost práce v zahraničí
- individuální finanční ohodnocení
- odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
- příjemné pracovní prostředí
- firemní bonusy (flexibilní pracovní doba, stravenky, jazykové kurzy, teambuildingy,…

Hlásit se e-mailem
Volné místo vývojový pracovník v oblasti elektroniky/elektrotechniky pro lokalitu Liberec.