konzultant - technik IT pro ekonomické agendy

  • Nový Bor

Pracovní místo ( konzultant - technik IT pro ekonomické agendy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
Lokalita: Nový Bor
Obor: IT - software
Popis pracovní pozice:
Hlavní náplní práce jsou konzultační, metodické a administrační činnosti zaměřené na ekono-mickou oblast (účetnictví, fakturace, výkaznictví, rozpočet apod.). Podporovanou klientelou je především státní správa, samospráva a příspěvkové organizace. Vlastní pozice je součástí pro-jektového týmu.
Očekávané znalosti a dovednosti:
SŠ, VŠ (nejlépe ekonomického směru, účetnictví)
znalost práce s PC (MS Office, databázové systémy - výhodou, není podmínkou)
dobré komunikativní schopnosti a vystupování
řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
trestní bezúhonnost
časová flexibilita, schopnost učit se
vítány zkušenosti z předchozí praxe ve veřejné správě
aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost
Co Vám nabízíme:
zázemí stabilní společnosti
dobré finanční ohodnocení dle schopností, znalostí a zkušeností uchazeče
(základní plat 25 00 Kč + měsíční, čtvrtletní prémie)
pestrou, zajímavou a zodpovědnou práci
možnost dalšího vzdělávání
příjemné pracovní prostředí
zaměstnanecké benefity
Profesně strukturovaný životopis zasílejte na emailovou adresu haida@haida.cz nebo poštou na níže uvedenou adresu. K životopisu připojte zejména vyjádření k výše uvedeným požadavkům a kontaktní údaje pro písemný, elektronický a telefonický styk. Do předmětu emailu nebo záhlaví dopisu uveďte konzultant - technik IT pro ekonomické agendy. Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu jednání.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost HAiDA s.r.o., IČO: 40229645, Ge