Jaroslav Hájek

Pomocný prodavač / prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
Z důvodu špatné dopravní dostupnosti je vhodná doprava vlastním autem.

Vhodné pro zájemce z okolních vesnic.
Volné místo pomocný prodavač / prodavačka pro lokalitu Zichovec.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 02. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný prodavač / prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Jaroslav Hájek
Ulice: 101
Město: Zichovec
PSČ: 273 74

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Majka Francová
Telefon: +420 732 122 278

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jaroslav Hájek