EkoBioMix s.r.o.

Prodavač / prodavačka - bezobalová bio prodejna

Odeslat

Pracovní náplň
Po e-mailovém kontaktu budou uchazeči pozváni na VŘ v Kladně (datum a místo bude upřesněno).

Požadujeme:
Zájem o daný sortiment.
Vstřícné jednání se zákazníky.
Předchozí praxe výhodou.

Ranní směna: 8:00 - 14:30 hod.
Odpol. směna: 11:30 - 18:00 hod.

Nabízíme:
4 týdny dovolené, pružnou pracovní dobu, možnost plánování směn
Volné místo prodavač / prodavačka - bezobalová bio prodejna pro lokalitu Kladno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač / prodavačka - bezobalová bio prodejna

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: EkoBioMix s.r.o.
Ulice: Suchardova 236
Město: Kladno
PSČ: 272 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Josef Vyskočil
E-mail: ekobiomix@gmail.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EkoBioMix s.r.o.