ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: vzdělání ekonomického směru se zaměřením na účetnictví, znalost práce s MS Office (Excel na pokročilé úrovni, Word běžný uživatel), samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti, dobré vystupování (písemně a telefonicky), cizí jazyky: angličtina v základní znalosti (s použitím překladače) nutná, němčina výhodou,praxe není nutná, výhodou předchozí zkušenosti s účetnictvím, Money S3 zvláště
- Náplň práce: účtování bankovních a pokladních dokladů, přijatých a vystavených faktur vč. přípravy a následných reportních povinností, závazků a dalších dokladů vč. základní skladové evidence, samostatné vedení mzdové agendy, samostatné zpracování přiznání k DPH, silniční dani a ve spolupráci s jednatelem společnosti příprava účetních uzávěrek, zkušenosti s programem Money S3 velkou výhodou (neznalost není problém, zaučíme), odpovědnost za chod kanceláře, zpracování podkladů pro zaměstnance společnosti dle jejich zadání, práce s daty a internetem, přímá odpovědnost za administrativní zpracování veřejných zakázek, práce asistentky pro jednatele společnosti (v minimálním rozsahu), základní komunikace související s doklady či administrativou s odběrateli a dodavateli (anglický jazyk s použitím google nezbytný, německý jazyk výhodou - spolupráce s překladatelem zajištěna), zpracování a kontrola obchodních smluv, další administrativní práce
- Nabízíme: přátelský kolektiv a zázemí stabilní rodinné firmy, která na trhu působí více než 20 let, možnost nastoupit na zkrácený úvazek (vhodné pro maminky na mateřské dovolené), pruž