ASISTENT -KA SOUDCE

  • Opava

Pracovní místo ( ASISTENT -KA SOUDCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Mgr. Monika Sieberová
Přihlášku zašlete elektronicky na emailovou adresu: sprava@osoud.opa.justice.cz nebo doručte poštou či osobně na adresu: Okresní soud v Opavě, Olomoucká 27, 746 77 Opava do 19.02.2019.

Přílohou přihlášky bude:
- motivační dopis
- strukturovaný životopis
- ověřenou kopii dokladu o dosaženém vysokoškolském vzdělání získané řádným ukončením studia v magisterském studijním programu v oblasti práva na vysoké škole v České republice
- výpis z rejstříku trestů ne starší než dva měsíce
Uchazeči o pozici asistenta/asistentky soudce, kteří ve stanovené lhůtě předloží všechny podklady, budou vyzváni k účasti na výběrovém řízení.
Výběrové řízení proběhne formou pohovoru před výběrovou komisí určenou předsedkyní okresního soudu.
O výsledku výběrového řízení budou uchazeči vyrozuměni.

Požadavky:
- státní občanství ČR
- trestní a morální bezúhonnost
- dosažení vysokoškolského vzdělání získaného řádným ukončením studia v magisterském studijním programu v oblasti práva na vysoké škole v České republice

Pracovní poměr: pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení; tříměsíční zkušební doba.
Platové zařazení: 13. platová třída, stanoveno v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, (příloha č. 2); po zkušební době na základě hodnocení možnost přiznání osobního příplatku.
Termín nástupu: dle dohody s vybraným uchazečem.
Volné místo asistent -ka soudce pro lokalitu Opava.