PRODAVAČKA - PRODEJNA FLOP

Pracovní místo ( PRODAVAČKA - PRODEJNA FLOP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRAXE V OBORU VÝHODOU,
PRAC.SMĚNA:
RANNÍ: 6-14 hod.
ODPOLEDNÍ: 11-17:00 hod.
První kontakt osobně nebo telefonicky
Volné místo prodavačka - prodejna flop pro lokalitu Velká Losenice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRODEJCE - HARDWARE A SOFTWARE SPECIALISTA 30.1.2019 - prodavač výpočetní techniky. SŠ s maturitou, i absolvent, výborný přehled o oblasti výpočetní techniky a internetovém obchodování, příjemné vystupování. KONTAKT: žádosti s životopisem zasílejte na jiri.harmacek@assec.cz, nebo volejte 608 ...
Jiří Harmáček Hustopeče, Inzerováno před 5 dny

PRODAVAČ/KA MASA A UZENIN NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo výkonu práce: Orlice č.p. 282, 561 51 Letohrad Nabízíme: stravenky Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně Volné místo prodavač/ka masa a uzenin pro lokalitu Letohrad.
BOCUS, a.s. Letohrad, Inzerováno před 5 dny

PRODAVAČ/KA - PRODEJNA HRUŠOVÁ Místo výkonu práce: Hrušová č.p. 127, 565 55 Hrušová Pracovní náplň: prodej pekařských výrobků a zboží Zkrácený úvazek Požadujeme: - zkušenost s prodejem a obsluhou zákazníků výhodou - pečlivost, samostatnost, spolehlivost - trestní bezúhonnost - ...
NOPEK, a.s. Hrušová, Inzerováno před 5 dny