Jaroslava Bratršovská

PRODAVAČKA - PRODEJNA FLOP

Odeslat

Pracovní náplň
PRAXE V OBORU VÝHODOU,
PRAC.SMĚNA:
RANNÍ: 6-14 hod.
ODPOLEDNÍ: 11-17:00 hod.
První kontakt osobně nebo telefonicky
Volné místo prodavačka - prodejna flop pro lokalitu Velká Losenice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČKA - PRODEJNA FLOP

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Jaroslava Bratršovská
Ulice: 232
Město: Velká Losenice
PSČ: 592 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslava Bratršovvská
E-mail: Bratrsovska.Losenice@seznam.cz
Telefon: +420 566 666 118

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jaroslava Bratršovská