PRACOVNÍK LOGISTIKY - ŘÍZENÍ OBALŮ

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK LOGISTIKY - ŘÍZENÍ OBALŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME :
Min. SŠ vzdělání
Dobrou znalost AJ (NJ, FJ výhodou)
Dobrou znalost MS Excel, SAP výhodou
Komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, analytické myšlení

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
NÁPLŇ PRÁCE :
Komunikace se zákazníkem
Kontrola stavu obalů ve firmě
Zajištění dodatečného množství obalů pro výrobu
Kontrola kont zákaznických obalů
Provádění zkoušek balení a souvisejících změn SAP a v dokumentaci
Úpravy příslušné dokumentace (úvodní listy, balicí předpisy, atd.)
Řešení reklamací z pohledu balení
Schvalování zákaznických balení do výroby

NABÍZÍME :
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 23 let v ČR
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
13. mzda
Docházkový benefit - 16 000Kč ročně
Odměna za podíl na HV až 2 100Kč měsíčně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě (20-30Kč menu)

První kontakt: Mgr. Kalábová tel. 382 901 301 nebo NA ADRESE VLADISLAVOVA 250, PÍSEK.
Volné místo pracovník logistiky - řízení obalů pro lokalitu Písek.